loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Remblokken & Schijven (rotoren) - Groothandelsaankoopopties

×

Bij Frontech streven we er altijd naar om onze klanten de beste kwaliteit, de grootste verscheidenheid en optimale levertijden te bieden op alle remblokken, remschijven en auto-onderdelen – zodat u overal ter wereld over alle benodigde voorraad beschikt. Dit betekent ook dat we concurrerend moeten zijn op prijs en de beschikbaarheid van populaire producten het hele jaar door moeten garanderen! 

Lees hieronder meer over onze producten en betalingsvoorwaarden en lees veelgestelde vragen onderaan dit artikel.

Beschikbaarheid van artikelen 

We bieden groothandelsaankoopopties en kortingen op meer dan 10.500 afzonderlijke artikelen (waaronder 3.500 remblokken, 5.500 remschijven, 900 remschoenen en 600 remsensoren), evenals op maat gemaakte verpakkingen en remblokontwerpen om u te helpen uw merk en merk te versterken. profileer uzelf als kwaliteitsdistributeur – ondersteund door onze jarenlange ervaring in de sector en uitstekende klantenservice.

Populaire remblokken, remschijven (rotoren) en andere auto-onderdelen zijn vaak op voorraad en klaar voor verzending zodra uw bestelling is geplaatst. Omdat we echter ook over de faciliteiten in onze fabriek beschikken om op maat gemaakte onderdelen voor voertuigen te maken, kan het tot 1 maand duren voordat deze op maat gemaakte bestellingen arriveren, afhankelijk van uw bestelhoeveelheid en locatie. Voor meer informatie over een onderdeel op maat kunt u contact opnemen met ons team van het voertuig’s merk en model (indien bekend) en wij’Ik kan u verder adviseren.

Minimum bestelhoeveelheid & Aangepaste afdrukken

Voor al onze producten geldt een minimale bestelhoeveelheid. Wij bieden echter ook monsters zonder minimale bestelhoeveelheid aan, zodat u onze producten kunt uitproberen. Voor volledige aankopen geldt een minimale bestelhoeveelheid van 50 sets per referentie, evenals een totaal minimum van 2000 sets per bestelling.

Alle bestellingen met op maat gemaakte bedrukking – inclusief aangepaste verpakkingen en aangepaste ontwerpen op de producten –  geldt een minimale bestelhoeveelheid van 2000 sets per bestelling, vergelijkbaar met niet-bedrukte producten.

Onze vaste klanten kunnen bovendien profiteren van grote orderkortingen en flexibelere betalings- en leveringsschema's voor monsters, bestellingen en op maat gemaakte drukwerkartikelen. Neem contact op met ons team voor meer informatie!

Betalingsvoorwaarden & Levering 

Naast het aanbieden van royale, flexibele betalingsvoorwaarden, afhankelijk van uw ordergrootte, bieden wij klanten die al langer dan 1 jaar bij ons werken ook de mogelijkheid om gebruik te maken van onze 0% aanbetalingsservice, waarbij afziet van de gebruikelijke aanbetaling van 30% die vereist is voor alle groothandelsbestellingen. 

Afhankelijk van uw locatie en beschikbaarheid van artikelen, kan uw bestelling ook binnen 8 dagen bij u zijn, maar alle levertijden worden bevestigd op het moment dat u uw bestelling plaatst – Neem contact op met ons team voor de meest actuele informatie.

Veelgestelde vragen: 

Hoe vind ik een betrouwbare groothandel in remblokken?

Voordat u remblokken koopt, is het van cruciaal belang om goed onderzoek te doen en de kwaliteit van de fabrikant te beoordelen door naar hun referenties te kijken. Een gecertificeerde fabrikant van remblokken moet u voor elk product de relevante certificeringen kunnen verstrekken, b.v. wij zijn TüV-gecertificeerd en onze producten volgen hetzelfde productieproces als OEM-producten. Daarnaast beschikken we over aanvullende internationaal erkende certificeringen, waaronder (maar niet beperkt tot) IOS/TS16949, ECE R90, AMECA en andere 

Het is ook belangrijk om de kwaliteitscontroleprocessen te controleren die door een remblokfabrikant worden gebruikt – deze processen helpen ervoor te zorgen dat producten voldoen aan de voorgeschreven prestatie-eisen voor veiligheid, duurzaamheid en prestaties in uw lokale regio. Dit is ongelooflijk belangrijk omdat verschillende landen verschillende minimumnormen zullen hebben, afhankelijk van het klimaat, de wegomstandigheden en meer. Bij Frontech test onze interne afdeling voor kwaliteitsborging sommige producten bij temperaturen tot wel 300 graden Celsius 260°C (500°F) om de betrouwbaarheid te garanderen – dit overtreft zelfs de strengste OEM-normen internationaal.

Hoe u de kwaliteit van remblokmaterialen kunt beoordelen

Bij het kopen van remblokken is dit het geval’Het is belangrijk om de kwaliteit van de gebruikte materialen te beoordelen, niet alleen door hun certificering, maar ook door het uiterlijk van het product te controleren door monsters aan te vragen. Bovendien, het’Het is ook handig om naar een fabrikant te vragen’s garantiebeleid voor remblokken (en andere producten), omdat dit u een beter idee geeft van het vertrouwen dat het bedrijf in hun producten heeft! 

Aan welke veiligheidstests moet een fabrikant van remblokken slagen?

Er zijn veel veiligheidstests voor remblokken, maar de belangrijkste dingen waar u naar moet vragen zijn:

– Schokken en trillingen

Er moeten tests worden uitgevoerd om het remblok te controleren’s vermogen om schokken en trillingen in de loop van de tijd te weerstaan. Dit omvat slijtage als gevolg van remmen op verschillende soorten oppervlakken, waaronder asfalt, grind en vuil.

– Corrosie

Er moeten tests worden uitgevoerd op het remblok’s vermogen om corrosie door vocht en chemicaliën te weerstaan. Dit omvat tests op slijtage na blootstelling aan zout, schoonmaakchemicaliën en meer.

– Uithoudingsvermogen 

Testen van een gemiddelde levensduur van de remblokken zijn een goede manier om de kwaliteit van de remprestaties te beoordelen. Bij deze test wordt over dezelfde afstand geremd op verschillende soorten ondergrond, zoals asfalt, grind en vuil. Het is echter belangrijk op te merken dat in “echte leven,” de levensduur van remblokken zal ook afhangen van de rijstijl van de voertuigeigenaar, waardoor sommige producten een langere (of kortere!) levensduur kunnen hebben dan geschat 

– Lawaai

Om de remprestaties te beoordelen, moeten de remblokken ook worden getest op geluidsproductie tijdens gebruik. Dit zal wederom op verschillende terreinen gebeuren en kan een indicatie zijn van hoe goed het remblok in het remsysteem past – te veel geluid kan wijzen op een slechte pasvorm, ongelijkmatige slijtage of de aanwezigheid van vuil tussen het bakkussen en de rotors. Uiteindelijk kan te veel lawaai ook frustrerend zijn voor de bestuurder – Een geruisloze rijervaring is dus belangrijk! Bij Frontech zijn we er trots op dat we geluidsvrije remblokken van alle typen produceren, inclusief laagmetalen, semi-metalen en keramische remblokken.

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde groothandelsleverancier in remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
We dispel some common brake pad myths
How Car Parts Resellers Can Save Money on Their Stock: Tips for Buying Brake Pads
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect