loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Frontech - Gecertificeerde fabrikanten van remonderdelen VK 2022

×

Met meer dan 19 jaar ervaring in de auto-industrie en klanten van over de hele wereld, is het Frontech-team bekend geworden vanwege hun vaardigheden en expertise. Frontech beschikt over internationaal erkende certificeringen, waaronder (maar niet beperkt tot), IOS/TS16949, TüV, ECE R90, AMECA en anderen 

Met behulp van deze kennis kan het team op alle locaties producten ontwerpen, produceren en kwalitatief testen om ervoor te zorgen dat klanten producten van de hoogste kwaliteit ontvangen die voldoen aan de OEM-normen voor hun voertuigklasse, -type en -model. Dit strenge proces wordt toegepast op zowel oudere als nieuwere producten om te voldoen aan de evoluties die we zien in diesel-, benzine-, hybride- en elektrische voertuigen 

Naast de productie van remblokken van de hoogste kwaliteit, produceert en levert Frontech ook andere onderdelen van het remsysteem, zoals remvoeringen, remsensoren en remschoenen. Elk item is speciaal ontworpen voor prestaties en zorgt voor een optimale pasvorm voor eenvoudige wijzigingen en vervangingen. Lees hieronder meer over elk product:

Remvoering

Frontech’Onze remvoeringproducten hebben een hoge wrijvingscoëfficiënt om prestaties bij een reeks warmtewaarden te garanderen. Een voertuig’Het remsysteem van het voertuig kan grote hoeveelheden overtollige warmte produceren – en niet alleen in de zomermaanden! Rijden in de winter kan ook veel warmte in het remsysteem produceren als gevolg van meer regen, vorst en sneeuw, waardoor het voor een voertuig moeilijker kan worden om te remmen 

Dit is waarom het’Het is belangrijk dat de remvoeringen bestand zijn tegen hogere temperaturen en bestand zijn tegen slijtage gedurende langere perioden. Natuurlijk zal de remvoering slijten en dit is te verwachten, maar we zijn er trots op dat we remvoeringen produceren die een lange levensduur hebben en beter beschermen tegen stof, water, vuil en andere deeltjes om het rijden veiliger te maken voor alle weggebruikers 

Remsensoren

Een ander uiterst belangrijk onderdeel van het remsysteem zijn de remsensoren. Frontech’De remsensoren van S zijn ontworpen om hoge temperaturen te weerstaan ​​en een uitstekende geleiding te garanderen. Onze elektronische remslijtagesensoren zijn bestand tegen duizenden kilometers rijden en blijven bestuurders over de hele wereld veiligheid en prestaties bieden – ongeacht het type voertuig waarin ze rijden!

Onze met precisie gemaakte sensoren zijn altijd op maat gemaakt voor het voertuig waarop ze worden geïnstalleerd, en we werken nauw samen met distributeurs om ervoor te zorgen dat de juiste typen worden geleverd voor elk merk en model auto, bestelwagen of vrachtwagen. Om ervoor te zorgen dat onze remsensoren aan de strengste kwaliteitscontrolenormen voldoen, test onze interne afdeling voor kwaliteitsborging remsensoren bij 260°C (500°F) om de betrouwbaarheid te garanderen. Deze tests garanderen Frontech’Onze producten voldoen aan de strengste OEM-normen op internationaal niveau en overtreffen deze zelfs 

Remschoenen

Onze semi-metalen remschoenen zorgen voor meer remkracht en een kortere inlooptijd vanaf het eerste gebruik in vergelijking met veel andere merken. Ons nauwkeurig ontworpen ontwerp maakt het bovendien gemakkelijker om een ​​goede pasvorm te krijgen met een probleemloze installatie op een reeks voertuigtypen. Frontech’s remschoenen 100% asbestvrij en 100% kopervrij voor langdurige slijtage en consistente remprestaties, zelfs na jarenlang gebruik 

Daarnaast bieden we een geheel nieuwe remschoen met stalen formule die duurzamer is en een lange levensduur en verbeterde prestaties biedt dankzij de roestremmende coating 

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde groothandel in remonderdelen met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
Can Brake Pads Overheat In Autumn & Winter?
Is it safe to buy brake pads online?
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect