loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Frontech - Topleveranciers van remblokken met locaties in Groot-Brittannië & China

×

Bij het kiezen van een leverancier of fabrikant van remblokken begrijpen we hoe belangrijk het is om samen te werken met een bedrijf met een goede reputatie en producten van uitstekende kwaliteit (en dat ook snelle verzending biedt om ervoor te zorgen dat uw bestellingen op tijd aankomen!) 

Bij Frontech zijn wij’We zijn de grootste leverancier van remblokken voor veel klanten over de hele wereld en zijn ook een top 3-fabrikant op Alibaba in China met een 100% tijdige levering en een al lang bestaande 5-sterrenbeoordeling. We hebben ervaring met het werken tussen tijdzones en met strakke deadlines en zetten onze klanten altijd op de eerste plaats – onderweg hulp en advies bieden. Ons bedrijf heeft meer dan 19 jaar ervaring in de auto-industrie en we zijn er trots op dat we ons team opleiden tot experts op hun afdeling/gebied  

De afgelopen 6 maanden hebben wij’We hebben ook onze locatie in Londen onthuld om onze Britse klantenkring te ondersteunen. Ons filiaal in Londen is gevestigd op Unit #2057, 275 New North Road, Londen, N1 7AA en is geopend van maandag tot en met vrijdag vanaf 8.00 uur.

Deze nieuwste uitbreiding stelt ons in staat onze expertise naar de Britse markt te brengen en remblokken van hoge kwaliteit te blijven leveren aan dealers in Engeland, Wales, Schotland en Ierland. Vorig jaar hebben we ook een op maat gemaakt databasesysteem voor auto-onderdelen gelanceerd om de afhandeling van offertes te versnellen en we kunnen onze klanten nu gemakkelijk binnen een paar minuten van offertes voorzien – Vul eenvoudigweg ons contactformulier in en laat ons weten hoeveel en welk type remblokken u nodig heeft, evenals het voertuigmerk/de automodellen/modellen, zodat u aan de slag kunt. Wij vervaardigen onderdelen die compatibel zijn met 99% van de bedrijfsvoertuigen en sturen u graag monsters toe om u de kwaliteit van ons werk te laten zien 

Frontech is een topleverancier van remblokken met TUV-certificering en onze producten volgen dezelfde productielijn als OEM – waardoor onze remblokken tot de hoogste kwaliteit op de markt behoren voor automerken van Honda, Ford en Volkswagen; tot luxe automerken zoals BMW, Audi en Mercedes-Benz 

Neem contact op met het Frontech-team

U kunt op elk gewenst moment contact met ons opnemen via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
5 Questions To Ask When Looking For A Brake Pads Supplier
How To Save Money on Brake Pads as a Distributor
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect