loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Hoe u de kwaliteit van remblokkenfabrikanten kunt beoordelen

×

Uw bedrijf is slechts zo goed als zijn leveranciers, dus het hebben van een hoogwaardige fabrikant van remblokken die uw schadeherstelbedrijf, dealer of ander auto-onderdelenbedrijf levert, is essentieel voor het opbouwen van een goede klantenreputatie en merkimago. 

Omdat remblokken een van de meest vitale onderdelen van het remsysteem zijn (en aangezien 1 op de 10 automobilisten hun APK niet haalt vanwege remproblemen zoals slecht onderhouden remblokken of remschijven/schijven!), is het verkopen van hoogwaardige remblokken van cruciaal belang voor de veiligheid . In Groot-Brittannië wordt 0,8% van de auto-ongelukken veroorzaakt door defecte remmen, en in veel gevallen hadden deze ongelukken voorkomen kunnen worden als de bestuurder betere remblokken en een goed werkend remsysteem had.

Factoren waarmee u rekening moet houden bij het kopen van remblokken van leveranciers/fabrikanten

De kwaliteit van de gebruikte grondstoffen

Bij het winkelen voor remblokken is dit het geval’Het is belangrijk om niet alleen rekening te houden met de materialen die in de pads worden gebruikt, maar ook met de herkomst ervan, omdat dit ook een indicator voor de kwaliteit kan zijn. Elk materiaal en type remblok heeft zijn voor- en nadelen, afhankelijk van de grootte van het voertuig, de staat van het wegdek en zelfs de tijd van het jaar.’Het is belangrijk om al deze factoren in overweging te nemen. Helaas bestaat er niet zoiets als “het beste remblok” omdat het beste voor het ene voertuig mogelijk niet geschikt is voor het andere 

De remblokken’ Algemene compositie & Prestaties 

De samenstelling van de remblokken is ook erg belangrijk, omdat niet alle lage remblokken volgens dezelfde normen worden vervaardigd en niet alle semi-metalen remblokken dezelfde hoeveelheid metaal zullen bevatten. Dit zal aanzienlijk variëren tussen fabrikanten vanwege de manier waarop dit soort remblokken worden geclassificeerd (lees hier meer over de definities) 

Ook zullen niet alle keramische remblokken hetzelfde prestatieniveau leveren. Daarom raden wij u aan altijd een monster aan te vragen. Bij Frontech leveren we op verzoek monsters voor al onze producten. De kosten van de monsters kunnen van uw eerste bulkbestelling worden afgetrokken.

Het bedrijf’s Productieproces & Referenties 

Tijdens uw leveranciersonderzoek moet u ook rekening houden met het bedrijf’s productieproces en certificeringen. Terwijl ons volledige assortiment bij Frontech is getest op kwaliteit en hittebestendigheid tot 650°C: niet alle fabrikanten zullen dit niveau van kwaliteitsborging garanderen. Daarnaast zijn wij TUV-gecertificeerd en volgen onze producten hetzelfde productieproces als OEM-producten. (Op verzoek verzorgen wij graag de certificering van individuele producten binnen ons assortiment.)

Certificering is een belangrijke manier om kwaliteit te benchmarken en betrouwbaarheid en consistentie in de loop van de tijd te garanderen, en om ervoor te zorgen dat een fabrikant op de hoogte is van de industrienormen. Naarmate productieprocessen in de loop van de tijd volwassener worden,’Het is belangrijk om naast andere productontwikkelingen de testvoorschriften bij te houden, om te voorkomen dat u producten aanschaft die niet langer in moderne voertuigen worden gebruikt 

Garanties en klantenservice 

De laatste factor waarmee u rekening moet houden, zijn productgaranties en klantenservicebeleid, omdat dit u zal helpen begrijpen hoe lang uw remblokken van een bepaalde fabrikant naar verwachting meegaan voordat ze kapot gaan of vervangen moeten worden. Het helpt u ook bij het beoordelen van de prijs-kwaliteitverhouding en bij het meten van de beschikbaarheid en doorlooptijden tussen fabrikanten. Bij Frontech worden onze remblokken bijvoorbeeld geleverd met een minimale garantie voor gebruik tot 50.000 km (ca. 50.000 km), zodat u er zeker van kunt zijn dat uw remblokken zeer lang meegaan!

Hoe bepaal je of een fabrikant betrouwbaar en betrouwbaar is?

Het bedrijf’verstandig & Referenties 

Om te bepalen of een fabrikant van remblokken betrouwbaar en betrouwbaar is, moet u het bedrijf beoordelen’s-referenties en het controleren van de fabrikant’s website voor informatie over de geschiedenis, het personeel en eventuele certificeringen die zij hebben. Dit zal u helpen het bedrijf te beoordelen’Het expertiseniveau en de bredere kennis van de sector. Frontech is bijvoorbeeld al meer dan 19 jaar actief (en wij’We vieren dit jaar in 2023 onze 20e verjaardag!), en veel leden van ons team zijn al bij ons sinds ons bescheiden begin – wat betekent dat we een zeer ervaren en opgeleid team hebben dat door de jaren heen met ons is meegegroeid en inzicht heeft gekregen in elk facet van de industrie 

klanten-reviews

Door klantrecensies en commentaren op sociale media te lezen, kunt u’U kunt onbevooroordeelde feedback krijgen over de kwaliteit van de producten en de aangeboden waarde. Houd er echter rekening mee dat niet alle merken een grote aanwezigheid op sociale media zullen hebben’Het is goed – het aantal “houdt” is’Dit weerspiegelt niet altijd de populariteit, omdat veel merken hun leveranciers graag geheim houden om een ​​concurrentievoordeel te behalen. Dit is de reden waarom beoordelingswebsites, en beoordelingen in het algemeen, nuttiger zullen zijn. (En niet om op onze eigen hoorn te toeren, maar bij Frontech, wij’We zijn verkozen tot 5*, vertrouwde remblokkenfabrikant op Google en Alibaba, en hebben een 100% tijdige levering, zoals geverifieerd door onze klanten!) 

Prijsstelling

Het vergelijken van de prijzen van remblokfabrikanten om een ​​eerlijke prijs voor uw geld te krijgen, is een gangbare praktijk en als leveranciers doen wij dat ook’Ik ben me er volledig van bewust dat mensen rondkijken! De prijs van de remblokken zou dat echter wel moeten zijn’Er mag geen race naar de bodem zijn voor wie de laagste prijs kan bieden – in plaats daarvan raden we aan om met leveranciers te praten en om een ​​deal te vragen. Veel fabrikanten, waaronder wijzelf, bieden op verzoek op maat gemaakte prijzen aan en afhankelijk van de omvang van uw reguliere bestellingen kan dit fantastische besparingen opleveren 

Neem vandaag nog contact op met ons team!

Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
The ultimate guide to starting your own car parts e-commerce site
Brake pad maintenance: how to look after your brake pads
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect