loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Grootste Britse remblokfabrikanten & leveranciers

×

Met een catalogus van meer dan 10.500 afzonderlijke artikelen (waaronder 3.500 remblokken, 5.500 remschijven, 900 remschoenen en 600 remsensoren) is Frontech een van de grootste fabrikanten en leveranciers van auto-onderdelen in Groot-Brittannië en de rest van de wereld. 

Als bedrijf met meer dan 19 jaar ervaring in de productie van automatische rem- en ophangingssystemen voor personen- en bedrijfsvoertuigen, heeft Frontech’Het assortiment is compatibel met 99% van de voertuigen die momenteel op de weg rondrijden, waaronder coupés, SUV's, vrachtwagens, bestelwagens, minivans, cabriolets, sportwagens en vele andere. Het team verzendt regelmatig bestellingen naar meer dan 139 landen en behoudt een beoordeling van 5* op hun groothandelskanalen op Alibaba, en heeft ook een uitstekende reputatie bij distributeurs.

Hoewel er veel fabrikanten van remblokken op de markt zijn, gaat Frontech er prat op een zeer goede reputatie te hebben en producten van de hoogste kwaliteit te produceren die voldoen aan de OEM-normen (en in sommige gevallen deze zelfs overtreffen). Dankzij dit niveau van toewijding aan de industrie is Frontech geaccrediteerd en internationaal erkend als een toonaangevende fabrikant van remblokken en over het algemeen een uitstekende leverancier van auto-onderdelen.     

Grootste Britse remblokfabrikanten & leveranciers 1

Wie is de grootste fabrikant van remmen ter wereld?

Frontech ontwerpt, produceert, levert en distribueert vanuit een catalogus van meer dan 10.500 afzonderlijke artikelen, waardoor Frontech een van de grootste fabrikanten van remmen ter wereld is, en ook een van de grootste op het gebied van auto-onderdelen in het algemeen. Met certificeringen en volledige veiligheidsaccreditatie voor het hele productassortiment, biedt Frontech’Onze auto-onderdelen zijn gemaakt voor meer dan 99% van de voertuigen wereldwijd 

Welke remblokken zijn het populairst?

Over het algemeen zijn semi-metalen remblokken het populairst omdat ze stil zijn, soepel kunnen remmen zonder overtollig stof te veroorzaken en een langer dan gemiddelde levensduur hebben zonder het prijskaartje van keramische remblokken (zie onze monteur’s-gids voor meer informatie). Ze zijn ook geschikt voor een reeks voertuigtypen, waaronder SUV's die over de hele wereld veel voorkomen 

Wat zijn de beste autoremmen ter wereld?

Hoewel keramische remblokken hoog aangeschreven staan ​​vanwege hun premiumkwaliteit, zullen de beste remmen voor het ene voertuig niet de beste zijn voor een ander voertuig of zelfs voor een andere voertuigklasse. De beste manier om ervoor te zorgen dat uw voertuig de beste remblokken heeft voor zijn type en maat, is door bij te houden hoe vaak u dit doet’vervang ze en zorg ervoor dat u’Volg de beste praktijken om de levensduur van uw remblokken te verlengen. Als remblokfabrikanten hebben onze producten een garantie op basis van de afgelegde afstand in plaats van de tijd dat de remblokken zijn gebruikt – Dit betekent dat u zelfs een paar jaar na uw aankoop bij ons nog steeds onder de garantie kunt vallen!

Zijn dure remblokken beter?

Er zijn veel dingen die remblokken duur kunnen maken, en dat is ook zo’Het heeft niet altijd te maken met kwaliteit! Merknaam, land van herkomst, exportkosten en bestelde hoeveelheid kunnen de prijs van remblokken beïnvloeden’Het is belangrijk dat u contact opneemt met de fabrikant van uw remblokken en nagaat of dit het geval is’We krijgen de beste deal. Meer informatie over de vraag of merken van remblokken ertoe doen vindt u hier 

Zijn aftermarket-remblokken beter dan OEM?

Het korte antwoord is: het hangt ervan af! Veel aftermarket-remblokfabrikanten volgen verschillende normen, afhankelijk van hun locatie en de plaatselijke veiligheidsvoorschriften’Het is belangrijk om u te verzekeren’opnieuw kopen bij een fabrikant met de juiste accreditatie. Bij Frontech vervaardigen we onze producten om aan de OEM-normen te voldoen of deze zelfs te overtreffen. Daarom wordt ons assortiment wereldwijd gebruikt om aan de behoeften van leveranciers en distributeurs over de hele wereld te voldoen. Lees meer in onze speciale gids.

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde groothandelsleverancier in remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
How often should you replace brake pads? Tips for wholesalers and mechanics
How often should you change brake discs on a car or van?
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect