loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Premium kwaliteit remblokken, remschijven & Meer van Frontech

×

Als een van de grootste fabrikanten en leveranciers van remblokken, remschijven en remsysteemaccessoires in Groot-Brittannië (en ook wereldwijd); Het team van Frontech is er trots op voorop te lopen op het gebied van technische innovatie in de auto-industrie en onze klanten voortdurend te voorzien van producten van de hoogste kwaliteit op de markt 

Ons assortiment remonderdelen is compatibel met meer dan 95% van de voertuigen die momenteel op de weg rijden, en omdat onze producten op bestelling kunnen worden gemaakt, kunnen we ook op maat gemaakte onderdelen voor uw wagenpark ontwerpen en overal ter wereld met strakke deadlines leveren. Dit is een van de vele redenen waarom wij’We hebben onze reputatie kunnen laten groeien tot waar we nu zijn – zoals blijkt uit onze uitstekende, behouden beoordeling van 5* op Alibaba en op Google.

Bekijk enkele van onze best verkochte producten in onze online winkel (we’momenteel lopende aanbiedingen!) of vraag binnen 10 minuten een offerte aan bij ons team (tijdens onze openingstijden) 

We bieden meer dan 10.500 individuele artikelen (waaronder 3.500 remblokken, 5.500 remschijven, 900 remschoenen en 600 remsensoren), evenals op maat gemaakte bedrukte verpakkingen en remblokontwerpen om u te helpen uw merk een boost te geven en uzelf te profileren als kwaliteitsdistributeur , ondersteund door onze jarenlange ervaring in de sector 

Ontdek ons ​​assortiment keramische remblokken, lage metalen remblokken, semi-metalen remblokken en meer 

Veelgestelde vragen

Wat zijn uw huidige levertijden voor remblokken?

Onze doorlooptijden kunnen per product variëren en kunnen ook worden beïnvloed door uw locatie. Gemiddeld beginnen de doorlooptijden echter rond de 8-15 dagen, afhankelijk van de beschikbaarheid van het product en of er aangepaste aanpassingen nodig zijn. Voor de meest actuele levertijden en dringende bestellingen kunt u contact opnemen met ons team met uw wensen en wij’Ik kan u verder helpen en advies geven als u dat wilt’Weet u niet zeker welk product u precies nodig heeft 

Hoe kan ik mijn eigen logo op mijn remblokken krijgen?

We bieden aangepaste branding op alle producten in onze winkel, inclusief op maat gemaakte ontwerpen op remblokken en hun verpakking. Als je’Als u geïnteresseerd bent in het opzetten van uw eigen merk voor wederverkopers/distributeurs, maar momenteel niet over de interne capaciteit beschikt om uw ontwerpen te maken, helpt ons team u graag bij het hele creatieve proces en helpt u bij het maken van een logo, het ontwerpen van uw dozen en het publiceren van technisch of informatief materiaal. Houd er rekening mee dat voor alle op maat gemaakte producten een minimale bestelhoeveelheid van 2000 sets geldt. Informeer voor meer informatie.

Wat’is de minimale bestelhoeveelheid voor remblokken?

We bieden monsters zonder minimale bestelhoeveelheid aan, zodat u onze producten kunt uitproberen. Voor alle toekomstige aankopen geldt echter een minimale bestelhoeveelheid van 50 sets per referentie, evenals een totaal minimum van 2000 sets per bestelling. Vaste klanten kunnen bovendien profiteren van grote orderkortingen en flexibelere betalings- en leveringsschema's – Neem contact op met ons team voor meer informatie.

Is er een minimale bestelhoeveelheid voor maatwerkverpakkingen? 

Ja, voor alle bestellingen met op maat gemaakte bedrukking, inclusief op maat gemaakte verpakking, geldt een minimale bestelhoeveelheid van 2000 sets. Neem contact op met ons team voor meer informatie en een offerte.

Wie is de grootste fabrikant van remblokken?

Bij Frontech zijn we er trots op dat we een van de grootste fabrikanten en leveranciers van remblokken ter wereld zijn, met een productcatalogus van meer dan 10,5.000 afzonderlijke artikelen 

Neem vandaag nog contact op met ons team!

Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
Everything you need to know about brake pads
We dispel some common brake pad myths
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect