loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Zijn keramische remblokken goed bij koud weer?

×

Een veel voorkomende zorg die veel mensen in de winter hebben, is of hun keramische remblokken bestand zijn tegen de dalende temperaturen, vooral wanneer de wegen ijskoud worden of wanneer de sneeuw in sneeuwbrij verandert. Veel distributeurs en wederverkopers aarzelen ook vaak om de “best” remblokken voor gebruik in de winter, aangezien elk type remblok (of het nu keramisch, semi-metaal of laag-metaal is) zijn eigen voor- en nadelen heeft in de winter en de “best” remblokken voor uw voertuig zijn afhankelijk van het voertuig zelf 

Remmen onder ijzige omstandigheden zal vaak veel moeilijker zijn dan onder welke andere weersomstandigheden dan ook, vanwege het verhoogde risico op slippen. Hoewel hevige regen of losse wegoppervlakken kunnen bijdragen aan het slippen, kunnen ijzige slippen echter zonder voorafgaande kennisgeving optreden! 

Hoewel keramische remblokken vanwege hun prijs en prestaties vaak als topklasse worden beschouwd, kunnen ze in de winter enkele nadelen hebben en zijn ze misschien niet altijd de beste optie voor gebruik in de winter.

Werken keramische remmen in de kou?

Hoewel keramische remblokken niet ideaal zijn in extreem koude omstandigheden, zullen ze nog steeds werken bij koud weer – maar het kan wat extra voorzichtigheid vergen! Over het algemeen kunnen koude remblokken (van welk materiaal dan ook) als minder efficiënt worden beschouwd, omdat remblokken moeten opwarmen voor optimaal remvermogen. Omdat keramiek buitengewoon goed is in het afvoeren van de warmte die ontstaat tijdens het remmen, hebben ze ook iets meer tijd nodig om op te warmen en volledig efficiënt te zijn. Dat gezegd hebbende, zullen de meeste mensen over het algemeen geen verschil in prestaties opmerken, maar dat is het wel’Het is gewoon iets om rekening mee te houden als u’Als u rijdt bij temperaturen onder het vriespunt, omdat de extra druk die wordt uitgeoefend tijdens het remmen, uw remblokken sneller kan verslijten.

Piepen keramische remmen als ze koud zijn?

Ja – en dit is normaal! In feite piepen alle remblokken om een ​​paar redenen: ten eerste hebben de remblokken een optimale werktemperatuur en daaronder kunnen ze luidruchtig worden en piepen omdat ze bevroren zijn en minder effectief zijn (onvoldoende wrijving veroorzaakt het geluid). Bovendien zullen lokale gemeenten en gemeenschappen in de winter en bij ijzige en besneeuwde omstandigheden vaak de wegen strooien of zouten, wat kan betekenen dat vaste deeltjes vast kunnen komen te zitten tussen het remblok en de rotor (remschijf). – deze deeltjes kunnen voorkomen dat de remblokken volledig contact maken met de rotor, dus het piepen dat je hoort is eigenlijk het vuil dat de rotor bekrast.

Welke remblokken zijn het beste voor koud weer?

Bridgestone Tyres en enkele andere bandenfabrikanten beweren vaak dat elk type remblok geschikt kan zijn voor koud weer, zolang het maar’s vergezeld van geschikte banden voor de weersomstandigheden – en dit is zeer waar! Efficiënt remmen is afhankelijk van hoe goed uw remblokken en rotoren zijn uitgelijnd en de druk die wordt uitgeoefend om het voertuig te stoppen; evenals de banden’ grip op de weg zelf. Over het algemeen zijn remblokken met een metalen onderdeel – of het nu semi-metallic of laag-metallic is – zullen beter presteren bij koudere temperaturen’Ze kunnen hun optimale bedrijfstemperatuur sneller bereiken omdat ze de warmte langzamer afvoeren dan keramische remblokken 

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde fabrikant van remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
How Long Do You Have If Your Brakes Start Squeaking?
Brake pads FAQs: We answer some common questions
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect