loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Groothandel in remblokken - Britse voorraadbeschikbaarheid

×

Bij Frontech vervaardigen we altijd nieuwe producten en handhaven we de productniveaus voor onze klanten en distributeurs. Naast ons standaard assortiment remblokken dat in de groothandel verkrijgbaar is, bieden wij ook’Wij zijn bovendien topleveranciers van op maat gemaakte remblokken voor bedrijven over de hele wereld 

Wij’We hebben onlangs aanvullende ondersteuning geïntroduceerd voor bedrijven die elektrische en hybride voertuigen onderhouden en hebben onlangs een gids gepubliceerd over het kiezen van remblokken voor deze voertuigen en de verschillen in de manier waarop hun remsystemen werken. Daarnaast hebben we onze voorraadbeschikbaarheid vergroot om aan de vraag naar remblokken in Groot-Brittannië te kunnen voldoen.

Alle producten binnen ons remblokkenassortiment worden per paar geleverd en er zijn monsters beschikbaar zodat u de kwaliteit van onze producten persoonlijk kunt zien. Voor alle monsters vragen wij alleen dat u de verzendkosten voor uw rekening neemt. Als u er vervolgens voor kiest om een ​​volledige bestelling bij ons te plaatsen, wordt het bedrag dat u voor de monsters heeft betaald, afgetrokken van uw uiteindelijke bestellingstotaal. Neem contact op met ons team voor meer informatie en plaats een bestelling voor remblokken of remblokmonsters. De meeste monsters zijn binnen 10-30 kalenderdagen bij u, afhankelijk van de productspecificatie (remblokken duren gemiddeld ongeveer 10 dagen na bestelling, maar in sommige meer afgelegen gebieden in Groot-Brittannië kunnen vertragingen optreden) 

Op dit moment zijn alle producten op onze website op voorraad en gereed voor verzending. Wanneer u bij ons een account opent, kan uw toegewijde accountmanager u een doorlooptijd voor uw bestelling geven, afhankelijk van uw locatie, het/de artikel(en) dat u’die u hebt besteld, en eventuele aanpassingen die u mogelijk aan de artikelen wenst. Onze op maat gemaakte diensten reiken verder dan alleen het ontwerp van de remblokken. We kunnen op maat gemaakte verpakkingsdozen voor uw remblokken leveren en advies geven over ontwerpen als u niet over een intern grafisch ontwerpteam beschikt. 

Of u nu remblokken van ons eigen merk of op maat gemaakte remblokken bestelt, de kwaliteit zal niet veranderen: we zijn er trots op dat we producten van de hoogste kwaliteit leveren en onze voorraad is gecertificeerd en op veiligheid gecontroleerd tijdens het hele productieproces. Onze producten volgen ook dezelfde productielijn als OEM-remblokken, zodat u er zeker van kunt zijn dat de normen van onze producten overeenkomen met die van hoogwaardige remblokken van fabrikanten.

Neem contact op met het Frontech-team

Wij’We zijn een vertrouwde groothandelsleverancier met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
How car parts resellers can deliver excellent customer service
How to boost car parts sales
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect