loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Vind de beste groothandel remblokken voor uw voertuig

×

Door rond te kijken en onderzoek te doen naar de beste remblokken op de markt, kunt u niet alleen de beste prijs vinden, maar ook remblokken van de hoogste kwaliteit die de levensduur van uw remsysteem helpen verbeteren en een veiliger, zuiniger en brandstofzuiniger systeem bieden. -efficiënte rijervaring. Als je’Wij zijn een wederverkoper of distributeur van remblokken en op zoek naar een nieuwe fabrikant/leverancier’Ik heb je gedekt! (We bieden zelfs aangepaste ontwerpen op onze producten – Vraag gerust om meer informatie.) 

Vind de beste groothandel remblokken voor uw voertuig 1

Groothandel remblokkenleveranciers

Hoewel de meeste mensen liever teruggaan naar de oorspronkelijke fabrikant om reserveonderdelen te kopen en reparaties uit te voeren, komt dit vaker wel dan niet voort uit gewoonte en omdat ze zich niet bewust zijn van andere, meer betaalbare opties. Bij Frontech zijn wij’We zijn er trots op dat we remblokken leveren aan 139 landen over de hele wereld, en dat we ook een van de top 3 geverifieerde leveranciers in China zijn op de groothandelsmarkt Alibaba.com. Wij vervaardigen alle artikelen in eigen huis op onze 1.400 m²² productiefaciliteit en voeren ook strenge kwaliteitstests uit om ervoor te zorgen dat we de hoge normen handhaven waarmee onze merknaam en logo over de hele wereld worden geassocieerd 

We hebben meer dan 19 jaar ervaring in de sector en een volledig team van vakkundig opgeleide collega's op onze locaties om ons te helpen bij het vervaardigen van remblokken van de hoogste kwaliteit voor persoonlijke en commerciële voertuigen, van auto's tot bestelwagens en zelfs vrachtwagens. Wij vervaardigen remblokken en andere voertuigchassisonderdelen die TUV-gecertificeerd zijn en compatibel zijn met 99% van de moderne voertuigen, waaronder populaire merken zoals Mercedes-Benz, BMW, Honda, Toyota en Volvo.

Soorten remblokken die wij vervaardigen

Omdat onze producten hetzelfde productieproces volgen als de Original Equipment Manufacturer (OEM), kunt u erop vertrouwen’Ik ga remblokken in de groothandel kopen die gemaakt zijn om lang mee te gaan. Wij produceren alle soorten remblokken: semi-metalen remblokken (gebruikt in sommige Audi-automodellen), niet-asbest organische / NAO-remblokken (gebruikt in sommige Honda-automodellen), laag-metalen NAO-remblokken (gebruikt in sommige Fiat-automodellen). modellen) en keramische remblokken (gebruikt in premium sportwagens). Welk type u nodig heeft, is afhankelijk van het voertuig’s merk en model, evenals eventuele upgrades en wijzigingen die aan het voertuig zijn aangebracht 

Omdat onze productcatalogus zeer uitgebreid is en we ook op maat gemaakte en op maat gemaakte remblokken aanbieden, raden wij u aan contact op te nemen met ons team voor een offerte – laat ons weten welke soorten remblokken u heeft’Als u geïnteresseerd bent in en/of het merk van het/de voertuig(en), zodat we u verder kunnen helpen (voor sommige bestellingen leveren we op verzoek ook monsters).

Neem contact op met het Frontech-team

U kunt op elk gewenst moment contact met ons opnemen via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
What are the different types of brake disc?
5 Questions To Ask When Looking For A Brake Pads Supplier
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect