loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Verschillen tussen laagmetalen en semi-metalen remblokken

×

Hoewel de voertuigen waarin we rijden zijn geëvolueerd van standaardvoertuigen op fossiele brandstoffen naar hybrides of zelfs volledig elektrische auto's en bestelwagens, zijn de remsystemen van de meeste auto's de afgelopen decennia vrijwel onveranderd gebleven.

Van de 79,3 miljoen personenauto’s die in 2018 werden geproduceerd, is dat zelfs het geval’Naar schatting gebruikte 95% van deze remblokken en slechts 5% gebruikte trommelremmen in oudere stijl die in de jaren 1900 gepatenteerd en gepopulariseerd waren voordat ze in de jaren zestig door remblokken werden vervangen. Dit verbeterde de veiligheid van voertuigen op de weg en ondersteunde ook de productie van grotere, zwaardere personenvoertuigen, waaronder hybrides en elektrische voertuigen, die vanwege hun lithium-ion (Li-ion) batterijen zwaarder zijn dan hun tegenhangers op fossiele brandstoffen. 

Hoewel de remsysteemtechnologieën door de jaren heen consistent zijn gebleven, zijn de remblokken geëvolueerd van remblokken van organische vezels naar versterkte metalen remblokken (en, in de afgelopen 20 jaar, zelfs keramische remblokken!) 

Wat zijn semi-metalen remblokken?

Halfmetalen remblokken kunnen qua samenstelling variëren, afhankelijk van het beoogde gebruik. Ze kunnen tussen de 30 en 70% metaal en metaallegeringen bevatten (inclusief staal, koper en ijzer), en de rest van de materialen kan bestaan ​​uit door de mens gemaakte en organische verbindingen zoals vermiculiet, silicaten en grafietsmeermiddelen. Halfmetalen remblokken staan ​​bekend om hun duurzaamheid en daarom zijn ze dat ook’worden vaak gebruikt in zwaardere of krachtige voertuigen 

Wat zijn lage metalen remblokken?

Zoals de naam al doet vermoeden, hebben lage metalen remblokken een kleiner percentage metalen componenten – meestal gemiddeld rond de 10-30%) – en hebben de neiging om voornamelijk koper of staal te gebruiken, dit zijn zachtere materialen. Dit betekent wel dat laagmetalen remblokken sneller slijten dan halfmetalen remblokken, maar ze worden bij hogere snelheden als veiliger beschouwd vanwege hun vermogen om de warmte zeer snel af te voeren en optimale remomstandigheden te bieden. 

Zijn laagmetalen of semi-metalen remblokken beter?

Het bepalen van de beste remblokken voor een voertuig hangt af van waar het zich bevindt’s gereden, hoe het’s gereden, en het type voertuig (onder andere factoren). Laagmetalen remblokken presteren doorgaans beter in koudere klimaten en worden beschouwd als hoogwaardige remblokken. Zij’Ze zijn ook goedkoper dan semi-metalen remblokken en kunnen een goede upgrade zijn voor auto's met organische remblokken, omdat ze stil zijn en weinig stof produceren 

Halfmetalen remblokken zijn echter beter geschikt voor grotere, zwaardere voertuigen zoals SUV's, die over de hele wereld erg populair zijn. Ze hebben ook een langer dan gemiddelde levensduur omdat ze zwaarder en duurzamer zijn vanwege hun hoge metaalgehalte, waardoor ze vergelijkbaar zijn met keramische remblokken, maar dan zonder het prijskaartje! (Zie onze monteur’s-gids voor meer informatie). Halfmetalen remblokken kunnen meer stof produceren, afhankelijk van de combinatie van de remschijven en de metalen componenten’Houd er rekening mee dat ze, hoewel ze zeer duurzaam zijn, niet geschikt zijn voor gebruik met remschijven met sleuven (rotoren), omdat ze hierdoor sneller zullen slijten.

Welk type remblokken zijn het stilst?

Lage metalen remblokken zijn stiller dan semi-metalen remblokken vanwege de vermindering van het aantal metalen componenten, waardoor hun geluidsprestaties beter vergelijkbaar zijn met die van keramische remblokken, vooral bij hoge snelheden of bij lage temperaturen 

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde fabrikant van remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
Brake pads FAQs: We answer some common questions
What Car Parts Distributors And Resellers Should Stock
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect