loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Hoe nieuwe remblokken in te breken (in te bedden).

×

In vervolg op ons bericht over het vervangen van remblokken op welk voertuig dan ook, wilden we meer informatie delen over het proces na vervanging en de aanvullende stappen die we onze klanten aanmoedigen te nemen na het vervangen van remblokken 

Als fabrikant van remblokken leveren wij aan distributeurs, reparatiewerkplaatsen, carrosseriebedrijven en anderen over de hele wereld. We hebben een paar tips over hoe een basisinloopproces (ook wel bekend als inbranden of polijsten) kan worden uitgevoerd. Bekijk hieronder de stappen en veelgestelde vragen:

Hoe breek je gloednieuwe remblokken in?

Het inrijden (inlopen of polijsten) van nieuw vervangen remblokken is een gecontroleerde manier om warmte te gebruiken om remblokken en rotoren (remschijven) effectief te optimaliseren voordat er uitgebreider wordt gereden. Het inbedden van de remblokken omvat het versnellen en vertragen (maar niet volledig tot stilstand komen) om een ​​betere pasvorm tussen de remblokken en rotoren te garanderen, en om overtollige deeltjes uit het fabricage- of montageproces te helpen verwijderen 

We moedigen klanten aan om de volgende stappen te volgen om hun remblokken in te lopen:

Stap 1: In een gebied waar het’Als het veilig is om dit te doen, versnel dan tot ongeveer 50 km/uur en gebruik dan de remmen om te vertragen tot ongeveer 5-16 km/uur. Hierdoor worden de remblokken opgewarmd tot hun ideale bedrijfstemperatuur. Herhaal deze stap 2-3 keer binnen een periode van 20 minuten (laat het rempedaal los om de remmen af ​​te koelen als u piepen hoort) 

Stap 2: In een gebied waar het’Als het veilig is om dit te doen en de snelheidslimieten dit toelaten, verhoog dan uw snelheid tot ongeveer 17.00-18.00 uur en rem vervolgens krachtig om uw snelheid weer terug te brengen tot ongeveer 10-25 km/u. Herhaal deze stap 4-5 keer binnen een periode van 30 minuten. (Dit kan gedaan worden door bochten te maken langs een landweg of een vergelijkbare rustige omgeving.) 

Stap 3: Rij nog 20-30 minuten normaal en probeer waar mogelijk hard remmen te vermijden. Hierdoor kunnen ze afkoelen 

Stap 4: Ga naar een parkeerplaats en parkeer ongeveer een uur om de remmen (en uzelf!) Een pauze te geven. Voor de meeste remblokken zal het bovenstaande proces voldoende zijn om de remblokken te helpen zich naar de remschijf (rotor) te vormen. Vanaf hier rijdt u zoals gewoonlijk – de volgende 200-400 mijl rijden zal uiteraard de rest van het proces voltooien, en dat zou ook zo moeten zijn’Met onze Frontech-remblokken hoor je geen piepen of enig ander geluid 

Wat gebeurt er als je het niet doet’breken de remblokken niet in?

Als u het proces van het inlopen/inlopen van de remblokken overslaat, kunt u last krijgen van ongelijkmatige slijtage van de remblokken en kunt u meer geluid horen tijdens het remmen. Uw remblokken werken nog steeds, maar omdat ze niet op de rotoren zijn gekalibreerd, kunnen ze sneller slijten 

Als u regelmatig crosscountry of met hoge snelheid rijdt, merkt u mogelijk ook dat er meer stof op uw remschijven verschijnt en dat zich ongelijkmatig remblokmateriaal afzet langs de remschijven, wat wijst op onregelmatige slijtage.

Moeten alle remblokken ingebed zijn?

Ja, we raden ten zeerste aan dat alle remblokken en rotoren (remschijven) vóór normaal gebruik worden ingebed om betere prestaties op de lange termijn te garanderen. Dit geldt voor alle soorten remblokken, inclusief semi-metalen remblokken, lage metalen remblokken en keramische remblokken.

Hoe lang duurt het voordat remblokken inlopen?

Het eerste proces van inbreken/bedding waarin we’Zoals hierboven beschreven duurt het meestal een paar uur, maar de aanbevolen extra rijafstand van 320 tot 400 kilometer onder normale omstandigheden zal volledig afhangen van hoe vaak u uw voertuig gebruikt en hoe ver u reist. Gemiddeld reizen automobilisten in Groot-Brittannië ongeveer 600 mijl per maand.

Controleert de APK de slijtage van de remblokken?

Ja! Een van de meest voorkomende redenen waarom auto’s niet door de APK komen, zijn de remmen. Tijdens uw APK, uw auto’Het remsysteem wordt visueel geïnspecteerd om er zeker van te zijn dat er geen schade is aan de remschijven (rotoren), remblokken of andere componenten. Uw remblokken worden ook gemeten om er zeker van te zijn dat ze niet onder het wettelijke minimum van 1,5 mm versleten zijn. Bovendien wordt uw remsysteem gecontroleerd op efficiëntie om er zeker van te zijn dat het correct werkt 

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde fabrikant van remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
What Car Parts Distributors And Resellers Should Stock
How to make your car parts eCommerce brand a success
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect