loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Prestaties van remblokken bij warm zomerweer

×

Als toonaangevende groothandelsleveranciers en distributeurs van semi-metalen, laag-metalen en keramische remblokken werken we samen met klanten over de hele wereld om hen te helpen de juiste producten voor hun eindgebruikers te kiezen, en hen te helpen de concurrentie een stap voor te blijven op de lokale markt. concurrenten door voortdurende ondersteuning en advies te bieden 

Omdat er voortdurend nieuwe automodellen en upgrades op de markt komen, vertrouwen veel distributeurs van remblokken erop dat wij ze op de hoogte houden van nieuwe voertuigtrends in verschillende regio's. Omdat de prestaties van remblokken kunnen variëren afhankelijk van het terrein, de geografische locatie en zelfs de tijd van het jaar als gevolg van temperatuurschommelingen, is het’Het is belangrijk dat remblokkenleveranciers (zoals wijzelf) en distributeurs zich bewust zijn van deze variaties en ervoor zorgen dat ze voldoende voorraad hebben om ze het hele seizoen door te kunnen gebruiken.

Er worden ook verschillende soorten remblokken aanbevolen voor verschillende voertuigtypen. Semi-metalen remblokken zijn bijvoorbeeld heel gebruikelijk in Amerika, omdat veel mensen de neiging hebben om grotere voertuigen te besturen, zoals SUV's en vrachtwagens, die het beste presteren met de soepele remtechnologie van onze semi-metalen remblokken. (U kunt de prestaties van remblokken vergelijken in onze gids: https://frontech.com/blog/the-mechanics-buying-guide-compare-brake-pad-performance-use).

Als we aan de tijd van het jaar denken, zijn we voor velen van ons in Groot-Brittannië en Europa’Ik heb de laatste tijd recordhoge temperaturen ervaren en ook dit kan een effect hebben op de prestaties van de remblokken. Omdat laag-metalen remblokken in Europa heel gebruikelijk zijn bij automerken als BMW, Audi, Volkswagen en Mercedes-Benz; onze Britse remblokkendistributeurs hebben een piek gezien in de bestellingen voor remblokken met een laag metaalgehalte, omdat het warme weer problemen met remblokken aan het licht brengt waar consumenten zich voorheen niet van bewust waren, waardoor een servicedienst werd gevraagd om ze te laten vervangen 

Bij hoge temperaturen moeten bestuurders mogelijk meer druk uitoefenen op het remsysteem om hun auto tot stilstand te brengen. Dit komt omdat het stoppen van een voertuig in de eerste plaats veel wrijving vergt, wat op zichzelf ook veel warmte genereert. Om in goede staat te blijven werken, moet het remsysteem de warmte snel kunnen afvoeren om verdere schade of controleverlies te voorkomen. Omdat de wegen ook zachter kunnen zijn dan normaal, is er extra kracht nodig om een ​​voertuig af te remmen – en bovendien is het remsysteem al erg heet! Al deze factoren kunnen bijdragen aan fouten, en daarom is dit ook de reden’Het is erg belangrijk om ervoor te zorgen dat uw auto een onderhoudsbeurt heeft gehad (vooral als u regelmatig lange reizen maakt).’Als u tijdens het rijden bij warm zomerweer iets ongewoons ziet, ruikt of hoort, is het door een monteur gecontroleerd 

Neem contact op met het Frontech-team

Op zoek naar advies? U kunt op elk gewenst moment contact met ons opnemen via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

Zie onze veelgestelde vragen 

Heeft u een vraag voor ons team? Bekijk onze veelgestelde vragen voor snelle antwoorden op veelgestelde vragen over bestellen en verzenden: https://frontech.com/blog/wholesale-brake-pads-front-rear-bulk-buy-offers-discounts.

prev
The biggest benefits of selling custom-branded brake pads
What Customers Look For When Buying Brake Pads Online
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect