loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Voordelen & Nadelen van semi-metalen remblokken

×

Halfmetalen remblokken zijn een van de meest populaire typen die momenteel op de markt zijn en een veel voorkomende keuze voor middelgrote auto's, SUV's en industriële vrachtwagens van merken als Scania, Range Rover, Ford, Mazda, Peugeot, Chevrolet, BMW en vele anderen 

Vanwege hun veelzijdige aard zijn semi-metalen remblokken geschikt voor gebruik op verschillende terreinen en wegoppervlakken en zorgen ze voor soepel remmen in de meeste weersomstandigheden dankzij hun vermogen om de warmte gelijkmatig en snel af te voeren – Dit betekent dat ze sneller hun optimale bedrijfstemperatuur bereiken dan de meeste andere soorten remblokken 

Het is echter bekend dat semi-metalen remblokken meer stof veroorzaken dan alternatieven zoals keramische remblokken (hoewel alle remblokken stof veroorzaken, zullen remblokken met een metalen component stof veroorzaken dat donkerder van kleur is en waar de kans groter is dat het zich vastzet of eraan blijft plakken. de velgen). Daarnaast kunnen ze gevoelig zijn voor roest en luidruchtig zijn – dit kan echter ook afhangen van de kwaliteit van uw leverancier! Bij Frontech produceren we hoogwaardige, geluidsarme (en 100% asbestvrije) remblokken met superieure warmteafvoerende eigenschappen om slijtage te verminderen en de remtijd te verbeteren. Ons volledige assortiment is bovendien getest op kwaliteit en hittebestendigheid tot 650°C, die in de meeste landen ter wereld de testnormen overtreft.

Wat doet “semi-metalen remblokken” eigenlijk betekenen?

Elk remblok dat voor meer dan 30% (en tot 70%) uit metalen en/of metaallegeringen (inclusief staal, koper en ijzer) bestaat, wordt geclassificeerd als een semi-metalen remblok. Dit helpt semi-metalen remblokken te onderscheiden van laag-metalen remblokken die ongeveer 10-30% metaal/metaallegeringen bevatten. In beide gevallen kan de rest van de materialen bestaan ​​uit organische of door de mens gemaakte verbindingen zoals vermiculiet, silicaten en grafietsmeermiddelen. 

Wat zijn de twee belangrijkste voordelen van semi-metalen remmen?

Semi-metalen remblokken bieden niet alleen een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding, maar bieden ook een betere remkracht voor grote voertuigen, waardoor ze de beste keuze zijn voor veel SUV's, vrachtwagens en industriële voertuigen die tegenwoordig een groot deel van de markt uitmaken. Bovendien kunnen semi-metalen remblokken sneller opwarmen tot hun optimale bedrijfstemperatuur (zelfs bij koud weer), waardoor ze veiliger zijn.

Hoeveel kilometer gaan semi-metalen remblokken mee?

Halfmetalen remblokken zijn bestand tegen ritten tot ongeveer 80.000 km, maar afhankelijk van de grootte van uw voertuig en het type wegdek dat u gebruikt.’Als u verder reist, uw omgang met de voertuigen en temperatuurschommelingen gedurende het hele jaar, kan dit aantal veel lager zijn. Als u vaak reist, raden wij u aan om uw remmen altijd om de paar jaar te inspecteren. Gemiddeld rijden automobilisten in Groot-Brittannië ongeveer 10,000 – Jaarlijks 15.000 km – zodat de kilometers zich snel kunnen opstapelen!

Hoe dik moeten semi-remblokken zijn?

Volgens de wegcode is de wettelijke minimale dikte voor remblokken in Groot-Brittannië 1,5 mm. Idealiter mogen uw remblokken echter niet minder dan 3 mm versleten zijn en we raden u altijd aan om uw remblokken te vervangen als ze dit cijfer naderen. De belangrijkste reden hiervoor is dat oude remblokken vaak versleten zijn’De slijtage is niet gelijkmatig, dus als u een remblok van 3 mm meet, kan een ander deel van hetzelfde remblok veel lager zijn. Dit kan uw remkracht verminderen en metaal-op-metaal wrijving veroorzaken, waardoor uw remmen en rotoren bovendien kunnen worden beschadigd. Bovendien kunt u met remblokken die gemiddeld minder dan 2 mm dik zijn minder dan 800 kilometer normaal rijden voordat u onder de wettelijke 1,5 mm valt. – waardoor het uiterst gevaarlijk is om de vervanging uit te stellen 

Hoe breek je semi-metalen remblokken in?

Het inrijden (inlopen of polijsten) van nieuw vervangen remblokken is een gecontroleerde manier om warmte te gebruiken om remblokken en rotoren (remschijven) effectief te optimaliseren voordat er uitgebreider wordt gereden. We hebben hierover een hele post op onze blog staan, die we u aanraden te bekijken.

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde fabrikant van remblokken met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

prev
How to make your car parts eCommerce brand a success
The ultimate guide to starting your own car parts e-commerce site
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect