loading

OEM & ODM-diensten voor remsystemen voor auto's sinds 2002 - Frontech Auto Parts

Frontech-gids: remblokken vervangen (voor elk voertuig)

×

Er zijn verschillende belangrijke indicatoren die een voertuig aangeeft’s de remblokken moeten mogelijk worden vervangen, inclusief (maar niet beperkt tot) het remindicatorsymbool dat oplicht op het instrumentenpaneel; geluidssignalen, zoals dat uw remmen anders klinken dan normaal tijdens het remmen onder normale omstandigheden; een verandering in de manier waarop uw voertuig aanvoelt’s remmen; en visuele aanwijzingen zoals de dikte van het remblok (alles van 5 mm of dunner moet worden vervangen!) 

Als je’Als u een monteur bent (of een distributeur die met monteurs werkt), wordt u mogelijk een hoop vragen gesteld over het vervangen van remblokken. In deze handleiding laten we u zien welke standaardstappen u moet nemen bij het vervangen van remblokken en hoe u dit veilig kunt doen. Hoewel er voor verschillende voertuigtypen en -modellen enige variatie kan zijn, zullen de basisstappen doorgaans zeer vergelijkbaar zijn 

Stap 1: Observatie & het voertuig beveiligen 

Kijk eens naar de bestaande remschijven en remblokken om te zien wat er vervangen moet worden en zoek naar eventuele schade die erop kan duiden dat er extra werk nodig is. Eventuele diepe krassen, deuken of breuken kunnen erop wijzen dat het vereiste werk verder gaat dan alleen het vervangen van de remblokken 

Zoals’Wat betreft de beste praktijk om remblokken en remschijven tegelijkertijd te vervangen, zullen we u vandaag door beide heen leiden.

Zorg ervoor dat het voertuig geparkeerd staat met veel ruimte eromheen (en uit de buurt van andere voertuigen die mogelijk tegelijkertijd aan het werk zijn). Controleer nogmaals of de parkeerrem/noodrem/handrem is ingeschakeld (let op: sommige voertuigen kunnen een “automatisch houden” Functie – dit is niet hetzelfde als een parkeerrem en mag niet worden gebruikt tijdens voertuigonderhoud) 

Als secundair veiligheidsniveau is het’Het is ook een goed idee om blokken voor en achter de achterwielen te plaatsen om beweging te voorkomen tijdens werkzaamheden aan het voertuig (of de voorwielen als u’Er wordt aan de achterwielen gewerkt).

Stap 2: De wielen verwijderen

Om een ​​auto weg te halen’s wielen heeft u het voertuig nodig’s wielmoersleutel. Sleutels kunnen variëren in vorm en grootte, dus als de eigenaar niet over de wielmoersleutel beschikt, moet u mogelijk een universele wielmoersleutelset gebruiken om de juiste maat te vinden 

Draai de wielmoeren los terwijl de auto nog op de grond staat om er zeker van te zijn dat ze allemaal gemakkelijk kunnen worden verwijderd zonder extra hulp. Ga vervolgens verder met het opkrikken van de auto en til de zijkant op.’We zullen eraan werken om betere toegang tot de wielen te krijgen. Verwijder alle wielmoeren en bewaar ze veilig opzij 

Trek het wiel eraf en leg het opzij (je kunt het onder het voertuig plaatsen) 

Stap 3: Verwijderen en vervangen van de remschijf en remblokken 

Zoals jij’Zoals u in de video hierboven kunt zien, heeft deze auto wat roest rond de remschijf en remklauw. Dit is normaal en oudere voertuigen zullen na verloop van tijd gevoeliger zijn voor roest als gevolg van slijtage. Als er veel roest is, moet u wellicht een nachtje schoonmaakolie laten staan ​​om de roest te helpen verwijderen en gemakkelijker te kunnen zien wat u aan het doen bent.’waar u mee werkt (vooral als de remschijf niet los kan komen)  

In dit stadium kan het nuttig zijn om het stuur te gebruiken om het mechanisme zo te bewegen dat u een beter zicht krijgt (links/rechts, afhankelijk van aan welke kant van de auto u rijdt).’er wordt aan gewerkt) 

Maak de remklauw los en til deze op om de oude remblokken zichtbaar te maken en te verwijderen. Draai vervolgens, terwijl de remklauw nog in de open positie staat, de resterende schroeven los en verwijder de remklauw. Jij’Ik zal het merken’s bevestigd aan de remleiding – zorg ervoor dat dit zo is’Er wordt niet gespannen als u de remklauw neerlegt.

Jij’U kunt nu de remklauwbeugel verwijderen door de bouten los te draaien en vervolgens door u’U kunt de remschijf eraf trekken om deze te vervangen. Vervang de remschijf en de remblokken en bevestig de remklauwbeugel en de remklauw opnieuw en zet ze vast zoals voorheen 

Mogelijk moet u eventuele roest tussen de treden verwijderen om ervoor te zorgen dat de stukken mooi in elkaar passen – gebruik een schoonmaakmiddel of een metalen borstel. Er zal ook enige smering nodig zijn om mentaal-op-metaal contact te voorkomen, aangezien dit overmatige wrijving en lawaai kan veroorzaken, b.v. op de achterkant van het remblok en op de delen waar de remblokken in de remklauwen zitten – Zorg er wel voor dat er geen smeermiddel op het oppervlak van het remblok terechtkomt dat in contact komt met de remschijf 

Stap 4: De wielen opnieuw vastzetten en de remmen testen

Zodra de remklauw weer op zijn plaats zit, kunt u doorgaan en de wielen er weer op plaatsen. Draai de wielmoeren gedeeltelijk vast om te starten, laat de auto zakken zodat de wielen contact maken met de grond en draai de wielmoeren volledig vast voordat u de auto volledig laat zakken en de krikken verwijdert. 

Zodra het proces voor alle remblokken is voltooid, wordt het’Het is tijd om de remmen te testen!

Stap in het voertuig en gebruik de rem een ​​paar keer terwijl de auto stilstaat. De rem zal de eerste paar duwtjes zacht aanvoelen, maar je zou de druk onder je voet moeten voelen veranderen. Zodra het voelt “normaal” breng het voertuig langzaam in beweging en gebruik de remmen om het systeem volledig te testen 

Op zoek naar een nieuwe leverancier van remonderdelen? Neem vandaag nog contact op met ons team!

Wij’We zijn een vertrouwde groothandel in remonderdelen met een beoordeling van 5* op Google en Alibaba (en met een tijdige levering van 100%!). Neem op elk gewenst moment contact met ons op via ons contactformulier, via e-mail op sales@frontech.com, of door ons een bericht te sturen op WhatsApp op +86 1531 832 9151, waar een lid van ons team u graag verder helpt. Maandag zijn wij geopend van 8.00 tot 17.30 uur – Vrijdag en streven ernaar om binnen 24 kantooruren op alle vragen te reageren.

 

prev
Is it safe to buy brake pads online?
What you need to know about exporting brake pads from China to the United Kingdom
De volgende
Aanbevolen voor jou
geen gegevens
Neem contact met ons op
Contact met ons
Contactpersoon: Allen Sun
Tel:86 18054616875
E-mail:  salesteam@frontech.com
Toevoegen:
F4-504, Optics Valley Future City, Dongwu Road, Dongying City, provincie Shandong, China


Frontech remblokkenleverancier werd opgericht in 2002. Het integreert R&D, ontwerp, productie en verkoop, gericht op remsystemen voor auto's 
Openingstijden: de hele dag
Copyright © 2024 Shandong Frontech Auto Parts Co., Ltd. - www.frontech.com | Sitemap
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
annuleren
Customer service
detect